Untitled Document
Ana Sayfa Hakkımızda Hizmetlerimiz Duyurular Bize Ulaşın
Mobil Servisler
Sms
IVR
Chat-IVR
Abonelik
Toplu Sms
İçerik Satış
Ürünler
Solea
Tv Kj
Sms Arayüz

Mobil Servisler

GSM operatörleri ve cep telefonları üzerinden gerçekleştirdiğimiz tüm �gelir paylaşımlı� servislerimizdir.


MESAJ SERVİSİ � YURTİÇİ (istek, anket, oylama ve yarışma servisi) :

Medya kuruluşlarının kendilerine özel kodlarını ve 3929 kısa mesaj numaramızı anons ederek dinleyici ve izleyicilerinden mesaj aldıkları servistir. 3929 numaramız her 3 operatör Turkcell, Vodafone ve Avea üzerinden ve ayrıca Kuzey Kıbrıs Turkcell (KKTcell) den mesaj taşıyabilmektedir.

Üyelerimiz gerek istek gerekse anket/yarışma uygulamalarında farklı fiyatlar belirleyebilmektedir dolayısıyla aboneye yapılacak ücretlendirme medya kuruluşunun tercihindedir. Ayrıca, farklı programlar için farklı kodlar açılarak program özelinde mesaj alma imkanı yaratılabilmektedir.

Sistem üzerinde anket ve yarışma kurguları için özel bir bölüm bulunmakta olup her tipte kurguyu (ses yarışması, doğru cevabı olan, çok şıklı anket, süre sınırlı-sınırsız, kart şifreli, kazanılan ödülü cevap olarak gönderme, vb.) anında devreye alabilecek bir yapı mevcuttur. Anket ve yarışma ücretlendirmesi de bağımsız olarak istenen seviyeden yapılabilmektedir.

  • CANLI SMSLER : Canlı sms ler ekranından mesajları okuyabilmek için bilgisayarınızda java yüklü olması gerekmektedir. Programı www.mirasis.com.tr/java.rar adresinden download edebilirsiniz.
  • MİRASİS PLATFORM : Mirasis ekranında görmüş olduğunuz menüleri ( tüm smsler, raporlar, anket ve yarışmalar vs.) anlatan kullanma kılavuzunu www.mirasis.com.tr/menu.rar adresinden download edebilirsiniz.

MESAJ SERVİSİ � YURTDIŞI (istek, anket, oylama ve yarışma servisi) :

Yurtdışından dinleyici ve izleyicisi olan medya kuruluşlarına hizmet vermek üzere 2006 yılı sonunda yapmış olduğumuz bir işbirliği ve sözleşme ile şu an 3929 üzerinden 35 ülkeden mesaj alıp gönderebilmekteyiz. Mesaj alabileceğiniz ülkeler : 

Almanya, Fransa, Hollanda, Avusturya, İsviçre, İtalya*, İngiltere*, Polonya, Belçika, Lüksenburg, Macaristan �
İsveç*, Norveç*, Danimarka*, Finlandiya*, Estonya*, Latviya*, Litvanya*, Rusya, Ukrayna�
Yunanistan, Bulgaristan*, Romanya*, Bosna, Hırvatistan, Sırbistan, Makedonya, Arnavutluk, Karabağ*, Slovenya�
Amerika, Avustralya�

* işaretli ülkelerde aylık 30 � civarı numara bedeli bulunmaktadır.


IVR SERVİSİ (canlı yayına bağlantı ve sesli mesaj bırakma servisi) :

Medya kuruluşlarının telefon ile canlı yayın bağlantısı almak veya arayanların sesli mesaj bırakabilmelerini sağlamak üzere kurulmuş bir sistemdir.

0592 211 3929 numarası üzerinden medya kuruluşunun yayın odasındaki bir telefon numarasına yapacağımız bir bağlantı ile Türktelekom sabit hatlarından ve Turkcell, Vodafone, Avea�dan gelen tüm çağrılar aktarılmakta olup hatta bekleyen ve/veya konuşulan süre üzerinden gelir paylaşımı yapılmaktadır.

Ayrıca, arama geldikten sonra ilgili menüler oluşturularak arayan kişinin belirli soruları bilerek diğer menülere geçmesi, yarışmacı adayı olma veya canlı yayına bağlanma hakkını kazanmasına yönelik tüm kurgular da sistem üzerinde yapılabilmektedir.

Yüksek dakika üretebilecek tüm uygulamalar için medya kuruluşuna özel numara alınabilmektedir.

  • IVR (canlı yayın bağlantı-sesli mesaj sistemi) : Canlı yayına bağlantı ve sesli mesaj sistemi hakkında ayrıntılı bilgiyi ve örnek cıngılları www.mirasis.com.tr/ivr.rar adresinden download edebilirsiniz.

CHAT-IVR SERVİSİ (Telefon bağlantısı ile arkadaşlık sohbet hattı servisi) :

Arzu eden medya kuruluşları yine 4 operatöre (Turktelekom sabit hatları, Turkcell, Vodafone ve Avea) hizmet verebilecek şekilde yapacakları �sohbet hattı� anonsları ile kendi üzerlerinden oluşturacakları trafik üzerinden gelir paylaşımı elde edebilirler.


İÇERİK SATIŞ SERVİSİ :

Cep telefonu üzerine yüklenebilecek tüm içeriklerin (logo, melodi, duvar kağıdı, oyun, video vb) medya kuruluşuna özel olarak kodlanmış numaralar üzerinden satışı imkanıdır. 6,000 adet içerik ile Türkiye�deki en geniş en güncel içeriklerin bulunduğu bu serviste ayrıca istenirse telif hakları medya kuruluşu tarafından ödenmek kaydı ile istenilen yöresel sanatçıların eserleri melodiye dönüştürülerek satışı sağlanabilmektedir.

  • İÇERİK SATIŞI (logo-melodi) : Tv niz yada radyonuzdan içerik ( logo-melodi) satışı yapabilmek için örnek logo ve melodi çalışmalarını www.mirasis.com.tr/logomelodi.rar adresinden download edebilirsiniz.

SMS ABONELİK PAKETLERİ SERVİSİ : (üretilen içeriklerin sms abonelik yolu ile satışı servisi) :

Haber, spor, yöresel haber, iddia tahmin, hava durumu, magazin, astroloji, fal gibi abonelerin her gün günde maksimum 2-3 sms ile düzenli olarak almak isteyecekleri her türlü bilgi gönderimlerinin aylık abonelik ile satışıdır. Medya kuruluşları kendilerine sağladığımız bir web arayüz üzerinden bilgi girişi yaparak ve servisin duyurusunu yaparak bu servisi çalıştırabilir, oluşturacakları abone sayısına bağlı olarak gelir paylaşımı elde edebilirler. 


TOPLU SMS SERVİSİ :

Medya kuruluşlarının ve/veya ilişkide oldukları yerel reklamveren ve sponsor firmaların ellerinde bulunan cep telefon numaralarına topluca göndermek istedikleri bir reklam veya tanıtımın tek seferde yapılmasını mümkün kılan bir servistir. Temel kural, gönderim yapılacak cep telefonu numaralarının toplu sms göndermek isteyen kuruluşun kendi imkanları ile elde ettiği telefon numaraları olması gerekliliğidir.

Toplu sms gönderim ücret tarifesi TK tarafından belirlenmiş liste üzerinden yapılmakta olup tüm operatörler için sabit ve aynıdır. Gönderilecek sms adedine göre bir fiyat skalası mevcut olup sms adedi arttıkça gönderim birim fiyatları düşmektedir.


SERVİS ÜCRET BİLGİLERİ:

Tüm uygulamalarımız sadece sorgulamalı hizmetlerdir, herhangi bir abonelik kurgusu içermez.

Uygulamalarımıza wap veya web den erişim bulunmamaktadır.

3969 servisi ücreti;
Hizmetlerimizin ücretlendirmesi 0,8 tl ile 2,5 tl arasında, medya kuruluşunun tercihi doğrultusunda belirlenmektedir.

3929 servisi ücreti;
Hizmetlerimizin ücretlendirmesi 0,8 tl ile 6,5 tl arasında, medya kuruluşunun tercihi doğrultusunda belirlenmektedir.

Servislermizle ilgili her türlü istek, öneri ve şikayet için yardım numaraları.

Turkcell Mh: 532 755 63 33, Avea ve Vodafone Mh: 212 346 07 01

 

 

 

 

Untitled Document